Peelingi medyczne

Pojedynczy zabieg ma charakter „odświeżający” wygląd skóry. Pełny efekt przynosi 3-6 zabiegów złuszczających dobranych przez lekarza dermatologa stosownie do problemu .

Peeling medyczny jest najczęściej wykonywanym zabiegiem dermatologii estetycznej. Polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka stymulując odnowę komórek i remodeling skóry właściwej. Pomaga usuwać defekty kosmetyczne, leczyć niektóre schorzenia skóry, minimalizować efekty starzenia się. Nawilża, rozjaśnia skórę, poprawia jej jędrność, zwęża pory, zmniejsza wydzielanie serum, wygładza zmarszczki. Niektóre peelingi zawierają dodatkowe substancje czynne współdziałające z zawartymi w nich kwasami.

Wskazania:

 • cera trądzikowa, łojotokowa
 • starzenie się skóry
 • wiotkość skóry
 • przebarwienia

Przygotowanie do zabiegu:

Konsultacja dermatologiczna wliczona w kwalifikację pacjenta przed rozpoczęciem serii zabiegów. Służy ona nie tylko dobraniu rodzaju peelingu ale też planowemu przygotowaniu skóry do zabiegu niskim stężeniem kwasów co poprawia tolerancję peelingu. Może pojawić się konieczność włączenia profilaktycznego leczenia dermatologicznego przed, w trakcie i po peelingu. Zabieg ma też swoje przeciwwskazania, które uwzględnia wykonujący zabieg lekarz. Planując peeling nie wolno się opalać ani korzystać z solarium.

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu obowiązuje ochrona przeciwsłoneczna, mycie skóry neutralnym mydłem, stosowanie kremów łagodzących, nawilżających. Stosowanie wyższych stężeń kwasów może wywoływać efekty uboczne w postaci silniejszego niż zwykle rumienia i złuszczania. Rekompensatą są zwykle efekty końcowe.


Mezoterapia igłowa

Technika biorewitalizacji, nawilżania i rozświetlenia skóry. Może być stosowana na skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Poprzez odpowiednią technikę nakłuć podaje się preparaty kwasu hialuronowego lub odpowiednie koktajle lecznicze (zawierające kwas hialuronowy, aminokwasy i inne substancje odżywcze) dostosowując zabieg do potrzeb skóry.

Mezoterpia z wykorzystaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe to zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry przeznaczony zarówno na twarz, jak i ciało. Preparat zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego w 0,01% hydroksyapatyt wapnia (CaHa) oraz aminokwasy glicynę i l-prolinę, które pomagają utrzymać nawilżenie w skórze. Obecność nieusieciowanego kwasu hialuronowego działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odżywia, poprawia jej kondycję. Preparat został wzbogacony również o hydroksyapatyt wapnia(CaHA), który jest naturalnym minerałem występującym w naturze i wspomaga proces neokolagenezy, co w sposób widoczny wpływa na gęstość i elastyczność skóry. Warto zaznaczyć, że Neauvia Hydro Deluxe posiada CaHa w cząstkach o wielkości 10-12 mikronów, co sprawia, że mechanizm jej działania jest inny niż w preparatach tego typu dostępnych na rynku, dlatego też może być bezpiecznie podawana śródskórnie. Zasadnicza różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe w stosunku do standardowej mezoterapii polega na tym, że jest to kompleksowe działanie w obszarach: nawilżenia, odbudowy naturalnej równowagi kolagenu i elastyny, a także ujędrniania skóry. Podczas gdy klasyczna mezoterapia pozwala uzyskać efekty jedynie na poziomie krótkotrwałego nawilżenia.

Zabieg Neauvia Hydro Deluxe to więcej niż mezoterapia, to idealny sposób na połączenie terapii nawilżającej oraz regenerującej tkankę. Jego unikatowość i doskonałe rezultaty zostały docenione przez lekarzy, co niewątpliwie potwierdza przyznana aż trzykrotnie nagroda Perła Dermatologii Estetycznej 2016, 2017, 2019.

Wskazania:

 • suchość skóry, utrata jędrności, blasku
 • drobne zmarszczki (twarz, szyja, dekolt, dłonie)


Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu, co pomaga w walce z oznakami starzenia, przywraca jej gęstość i jędrność.

Laser frakcyjny CO2 stosuje się w medycynie estetycznej i dermatologii. Służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry,  przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Emituje on wiązkę, która dociera do skóry właściwej, uruchamiając silne procesy regeneracji. Dzięki temu redukowane są przebarwienia i blizny, a także poprawia się elastyczność skóry.

Wskazania:

Odmładzanie skóry

 • wiotkość skóry – głębokie zmarszczki
 • drobne zmarszczki, w tym zmarszczki wokół oczu i zmarszczki wokół ust
 • poszerzone pory i niejednolity odcień skóry
 • przebarwienia, palmy starcze, niejednolity koloryt skóry

Blizny

 • potrądzikowe
 • poparzeniowe i pourazowe
 • rozstępy
 • blizny przerosłe i keloidy